Wyniki konkursu na stanowisko Stypendysta-Student/Doktorant w projekcie badawczym w ramach konkursu OPUS 22 25.06.2024 08:22

Wyniki konkursu na stanowisko student/doktorant/stypendysta w projekcie pt.: „W poszukiwaniu nowych markerów płodności samców u bydła. Ekspresja akwaporyn w narządach rozrodczych i plemnikach u buhajów (Bos Taurus)” (UMO-2021/43/B/NZ9/00204), kierowanym przez dr hab. inż. Katarzynę Michałek prof. ZUT. Konkurs i jego rozstrzygnięcie przeprowadzono zgodnie z regulaminem przyznawania stypendiów naukowych NCN w projektach badawczych finansowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki (Załącznik do uchwały Rady NCN nr 25/2019 z dnia 14 marca 2019 r.) W dniu 24 czerwca 2024 odbyło się posiedzenie komisji ds. rozstrzygnięcia konkursu. Komisja jednomyślnie zdecydowała o zatrudnieniu na stanowisku stypendysty Pana Jakuba Andruszkiewicza.

Kierownik projektu

Dr hab. inż. Katarzyna Michałek prof. ZUT