ZUT wspiera swoich Studentów zamieszkujących tereny objęte powodzią 03.10.2024 15:27

JM Rektor ZUT prof. Arkadiusz Terman w porozumieniu z Parlamentem Samorządu Studenckiego ZUT, mając na uwadze dobro studentów Uczelni, którzy z powodu powodzi znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, zdecydował o zwiększeniu zapomogi do 7 tyś zł. Tak znaczące zwiększenie tj. o ponad 100 % do maksymalnej obowiązującej w obecnym roku akademickim stawki świadczenia, będzie stanowić znaczące wsparcie dla tych studentów i ich rodzin oraz jest wyrazem solidarności Uczelni z poszkodowanymi.

Studenci mogą składać wnioski o wsparcie stypendialne w swoich dziekanatach, ich dokumenty będą rozpatrywane w trybie pilnym, w oparciu o zasady obowiązujące w Regulaminie świadczeń dla studentów  ZUT.

Szczegółowych informacji udziela Dział ds. Studenckich

dzial.student@zut.edu.pl