Studentki, Studenci, Doktorantki, Doktoranci, Pracownice i Pracownicy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie!
Miło nam poinformować, iż dzięki staraniom władz naszej Uczelni i Waszemu zainteresowaniu dostępem do programów abonamentów sportowych JM Rektor ZUT, prof. Arkadiusz Terman podpisał dwie umowy z dostawcami tego typu usług: VanityStyle (FitProfit/FitSport) oraz PZU Sport.
ZUT zachęca w ten sposób do aktywności nie tylko swoich Pracowników i Doktorantów, ale też – co jest ewenementem na skalę województwa – swoich Studentów!
Wszystkie szczegóły znajdują się w załączniku poniżej.
Rejestracja kart zakończy się 23 kwietnia (1. dostawca) i 20 kwietnia (2. dostawca) jeśli chcemy, aby były one aktywne od 1 maja. Sama rejestracja nie zobowiązuje do kupna karty, ale dzięki niej można wejść na Platformy i zapoznać się z ofertą dla naszej Uczelni.
Zachęcamy do skorzystania z oferty !
Program sportowy ZUT (format: pdf, rozmiar: 586 kB)