Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie 28.03.2023 11:51

Zapraszamy studentów do udziału w „Akademickich Mistrzostwach Menedżerskich”, praktycznym konkursie biznesowym skierowanym do studentów z całej Polski.

W ramach Konkursu trzyosobowe zespoły studenckie będą zarządzać wirtualnymi firmami i konkurować ze sobą na wirtualnych rynkach z wykorzystaniem Branżowych Symulacji Biznesowych. Udział w konkursie jest bezpłatny. Na najlepsze zespoły i ich Opiekunów czekają wartościowe nagrody.

Rekrutacja trwa od 6.03.2023 r. do 5.04.2023 r.
Zgłoszenia zespołu studenckiego do konkursu dokonuje Opiekun (wykładowca/nauczyciel akademicki wydziału, z którego pochodzą członkowie zespołu).
Finał Konkursu odbędzie się 14.06.2023 r. w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej organizatora

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Konkursie!