Baltic University Programme zaprasza na szkołę letnią pod żaglami (3-7 lipca 2023) 18.04.2023 14:52

Sieć Baltic University Programme zaprasza studentów pierwszego i drugiego stopnia studiów do aplikowania o udział w szkole letniej pod żaglami „BUP Science and Sail 2023” skupiającej się na środowisku Morza Bałtyckiego i zaplanowanej w terminie 3 – 9 lipca 2023.

Uczestnicy wydarzenia będą prowadzić badania nad środowiskiem Morza Bałtyckiego (w tym zagadnienia climate change oraz biodiversity loss), pobierając próby i prowadząc testy i badania pod okiem ekspertów BUP – zarówno w trakcie rejsu, jak i na lądzie (Kłajpeda, Litwa).

Zaproszenie jest otwarte dla studentów wszystkich kierunków, wcześniejsza wiedza na temat uwarunkowań środowiskowych Morza Bałtyckiego nie jest wymagana.

Studenci ZUT nie ponoszą opłat za udział w szkole (ZUT jest członkiem sieci BUP).

Szczegółowe informacje, w tym program i formularz zgłoszeniowy on-line dostępne na stronie BUP Science and Sail 2023 - The Baltic University Programme - Uppsala University, Sweden (uu.se)

Zgłoszenia przyjmowane są do 14 maja.

Osoby zakwalifikowane proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej: international@zut.edu.pl