Bezpłatne szkolenie: Jak stosować sztuczną inteligencję w biznesie 18.01.2024 12:21

Szkolenie stacjonarne dla studentów, osób planujących założenie własnej działalności oraz przedsiębiorców prowadzących własną firmę nie dłużej niż dwa lata, które będzie poświęcone wykorzystania sztucznej inteligencji w planowaniu i realizacji projektów biznesowych, tak aby stały się one łatwiejsze i nie angażowały zbyt wielu zasobów, zarówno ludzkich, finansowych jak i zarządczych. 7 lutego 2024 r. godz. 10:00.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in:

• czym jest sztuczna inteligencja;
  • jak i gdzie można ją zastosować;
  • jak pomaga w rozwoju start-up'ów;
  • jakie korzyści daje zastosowanie sztucznej inteligencji w biznesie,

a cała wiedza, wszystkie informacje zostaną poparte konkretnymi przykładami.

Szkolenie poprowadzi Greg Margas, który jako Business Development Executive w Enovation odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości e-learningu w Polsce. Z pasją prowadzi start-up Margas Solutions, eksplorując nowe horyzonty technologii, w tym EdTech i sztuczną inteligencję. Współautor książki o sztucznej inteligencji i wykładowca na kierunku Sztuczna Inteligencja w Zarządzaniu w Wyższej Szkole Bankowej Merito, łączy rozległą wiedzę techniczną z praktycznym podejściem do edukacji i biznesu. Po 16 latach kariery w Irlandii, gdzie z sukcesem współzałożył Vimara Digital Marketing i Effective Training, rozwijając innowacyjne strategie marketingowe, aktywnie uczestniczy w konferencjach technologicznych i e-learningowych, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Rejestracja: innowacje.zut.edu.pl/wydarzenia/jak-stosowac-sztuczna-inteligencje-w-biznesie