JM Rektor Terman uhonorował Absolwentów naszej Uczelni 18.10.2024 10:40

W piątek 18 października JM Rektor ZUT, prof. Arkadiusz Terman gościł w sali Senatu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie Absolwentów naszej Uczelni.

Jego Magnificencja wręczył ponad 50 absolwentom WBiA Politechniki Szczecińskiej pamiątkowe dyplomy, a Dziekan Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, prof. Anna Głowacka – drobne upominki od władz Wydziału.

Spotkanie odbyło się w ramach zjazdu Absolwentów Wydziału. Wśród uhonorowanych znalazł się JM Rektor naszej Uczelni minionych kadencji, prof. Włodzimierz Kiernożycki wraz z małżonką Jolantą Kiernożycką. Po spotkaniu Pani Dziekan Anna Głowacka zabrała gości na wycieczkę po swoim Wydziale, podczas której nasi Absolwenci mogli zobaczyć m.in. nowe laboratoria WBiIŚ.

Fot. Kamila Kozioł/ZUT