Nabór zgłoszeń do XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca. 12.01.2023 11:17

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że ruszył nabór zgłoszeń do XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Konkurs adresowany jest do studentów, doktorantów i absolwentów, którzy w trakcie studiów zostali twórcami/współtwórcami wynalazku lub wzoru użytkowego/przemysłowego chronionego prawem wyłącznym lub zgłoszonego do ochrony w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej lub odpowiednim urzędzie ds. własności przemysłowej za granicą.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów w Genewie. Ponadto, laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2023.

Nabór zgłoszeń do Konkursu trwa do 25 stycznia 2023 r. Wszelkie informacje, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej pod adresem: tu.kielce.pl/xiii-edycja-ogolnopolskiego-konkursu-student-wynalazca/

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy: ksw@tu.kielce.pl