Posiedzenie Kolegium Rektorów zachodniopomorskich uczelni wyższych po raz ostatni w tej kadencji 25.06.2024 12:39

Trwa czas podsumowań i podziękowań. 25 czerwca 2024 r. po raz ostatni w tej kadencji spotkali się członkowie Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego. Kolegium od 2020 r. przewodniczy JM Rektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie dr hab. inż Jacek Wróbel, prof. ZUT.

W Kolegium Rektorów Akademickich Szkół Wyższych Województwa Zachodniopomorskiego zasiadają rektorzy Akademii Morskiej w Szczecinie, Politechniki Koszalińskiej, Akademii Sztuki w Szczecinie, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Fot. Kamila Kozioł