Wyniki Akcji Akademik 2020/2021 10.07.2020 21:20

Uczelniana Komisja Mieszkaniowa przyznała miejsca w domach studenckich ZUT.

Strona Akcji Akademik z dostępem do formularza

Studenci ZUT, którzy wzięli udział w Akcji Akademik po wpisaniu loginu i hasła (jak do e-dziekanatu) na stronie z dostępem do formularza, mogą zapoznać się z informacją na temat znalezienia się na liście studentów uprawnionych do otrzymania miejsca w domu studenckim oraz przyznany numer pokoju.

Studentów spoza ZUT i inne osoby składające wnioski, prosimy o kontakt z Administracją Domów Studenckich.

W roku akademickim 2020/2021,  ze względu na ochronę zdrowia studentów może zajść konieczność dalszego prowadzenia zajęć w formie zdalnej lub obowiązek kwaterowania w pokoju jednej osoby (z ewentualnym dopuszczeniem zamieszkania pokoju przez parę). Uprzedzamy, że zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym może wiązać się ze zwiększeniem kosztów pobytu w akademiku.

Na chwilę obecną akademiki zostały przyznawane w normalnym trybie.

Prosimy o śledzenie bieżących komunikatów uczelni dotyczących  przyznania miejsc w domach studenckich. Informacje o wszelkich zmianach (np. ponowny nabór wniosków we wrześniu przy konieczności zakwaterowania 1 osoby w pokoju ze względów epidemicznych) będą umieszczane na stronie zut. edu.pl (w zakładce dla Studenta, strona Osiedla Studenckiego), oraz oficjalnym Facebooku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.