Zacznij naukę języków obcych z ZUT ! 03.09.2024 11:13

Władze naszej Uczelni udostępniły bezpłatnie platformę do nauki języków obcych – eTutor. Informacje na ten temat Pracownicy, Studenci i Doktoranci ZUT otrzymali we wtorkowym, porannym mailu od Prorektora ds. organizacji i współpracy z gospodarką, dr hab. inż. Krzysztofa Pietrusewicza, prof. ZUT.

Z eTutor możemy się uczyć wybranego języka zawsze wtedy, kiedy mamy na to ochotę. Bez nauczyciela, bez stresu i bez przepadających zajęć.

Pakiet językowy dla naszej Uczelni obejmuje:

- Kurs eTutor Angielski - poziomy nauki od A1 do C2

- Kurs Business English - lekcje biznesowe

- Kurs Travel English - wszystko czego potrzebujesz do swobodnej komunikacji podczas zagranicznych podróży

- Kurs eTutor matura - na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym

- Kurs eTutor niemiecki - poziomy nauki od A1 do C1

Skorzystać można również z inteligentnego narzędzia becorrect zintegrowanego ze słownikiem diki.pl. Dzięki temu, w nasze maile pisane w języku obcym nie wkradną się żadne błędy.

Zachęcamy do rejestracji!