Zapraszamy wszystkich Studentów do uczestnictwa w ankiecie "EUROSTUDENT VII", międzynarodowym projekcie badawczym dotyczącym życia studentów. 03.06.2019 12:47

EUROSTUDENT - opowiedz nam, co u Ciebie?

Polska bierze udział w rekomendowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego największym europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów, przeprowadzonym w formie ankiety internetowej – EUROSTUDENT. Jest to już siódma edycja badania, nasza Uczelnia uczestniczyła już w takim badaniu w poprzednich edycjach. Dołącz!

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie wszystkich uczestników studiów I stopnia, II stopnia oraz słuchaczy studiów podyplomowych.

Ankieta zajmie ok. 15 minut, dostępna jest do końca czerwca.

Wypełnij badanie jeszcze dzisiaj /wejście/

Informacje o badaniu - pobierz
 (format:  doc, rozmiar:  167 kB)

Zapewniamy, że Twój głos będzie miał ogromne znaczenie dla rzetelności wyników i reprezentatywności badania, a tym samym dla porównywalności
wyników Polski na tle innych krajów europejskich. Podziel się swoją historią i doświadczeniami!

Dziękujemy za poświęcony czas!

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź: www.eurostudent.eu   Napisz: eurostudent@pbs.pl

Za realizację badania w Polsce odpowiada niezależna agencja badawcza PBS Sp. z o.o. na zlecenie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Kontakt: eurostudent@pbs.pl