Zmiany w świadczeniach stypendialnych Studentów i zasadach przyznawania akademików 15.05.2020 15:20

Zapraszamy do zapoznania się z zarządzeniem nr 64 Rektora Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie z dnia 12 maja 2020 r. zmieniającym zarządzenie nr 60 Rektora ZUT z dnia 26 września 2019 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu świadczeń dla studentów ZUT w Szczecinie oraz wprowadzającym czasowo obowiązujące przepisy w przyznawaniu świadczeń stypendialnych w związku z występowaniem stanu epidemii w związku z rozprzestrzenieniem się wirusa SARS-CoV-2.

W ww. zarządzeniu można znaleźć załącznik z Zasadami przyznawania miejsc w domach studenckich.

Szczegółowe informacje wraz z zarządzeniem dostępne są na stronie internetowej Studentów