Oeconomica (ISSN 2081-0644, e-ISSN 2300-5386)

Redaktor naukowy – Grazyna.Karmowska@zut.edu.pl

Rada Naukowa   Grażyna Karmowska – przewodnicząca (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie), Krystyna Brzozowska (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie), Peter Bielik (Slovak University of Agricultural In Nitra), Inta Bruna (University of Latvia, Riga), Rafkat S. Gaysin (Rusian State Agrarian University, Moskwa), Toomas Haldma (University of Tartu), Barbara Kożuch (Uniwersytet Jagielloński), Sergiy Kvasha (National Agricultural University of Ukraine), Viorel Lefter (Bucharest Academy of Economic Studies), Hans Pechtl (University of Greifswald), Marek Ratajczak (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu), Jose Antonio Ordaz Sanz (Universidad Pablo de Olavide Spain), Sławomir Sojak (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu), Lajos Szabo (Szent Istvan University in Godollo, Węgry), Andrzej F. Szopa (Uniwersytet Jagielloński), Stanisław Urban (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Jan Zawadzki (Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie)

Wykaz recenzentów artykułów w Folia Pomeranae Universitatis Technologiae Stetinensis seria OECONOMICA w 2012 r.:

• Józef Dziechciarz, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Elena Horska, Slovak University of Agriculture in  Nitra
  • Maria Jastrzębska, Uniwersytet Gdański
  • Bożena Klimczak, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Karol Kukuła, Uniwersytet Rolniczy w Krakowie
  • Olena Oliynyk, National University of Life and Environmental Sciences of Ukraine
  • Edward Nowak, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
  • Jan Siekierski, Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie
  • Jan Sikora, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Grzegorz Spychalski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
  • Anna Szychta, Uniwersytet Łódzki
  • Mirosław Wasilewski, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • László Vasa, Szent István University
  • Jerzy Wiśniewski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Wydawca:

al. Piastów 17

Wskazówki dla Autorów:

w języku polskim (format:  pdf, rozmiar:  40 kB)

english (format:  pdf, rozmiar:  87 kB)