Akademia_CYBER.MIL – zaproszenie na szkolenia 18.10.2024 14:28

Zapraszamy do udziału w e-learningowych szkoleniach w ramach projektu Akademia_CYBER.MIL, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ministerstwo Obrony Narodowej. Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie znalazł się w gronie 16 uczelni w Polsce, zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku akademickim 2024/2025. Udział w szkoleniach to wyjątkowa okazja do poszerzenia wiedzy i zdobycia nowego doświadczenia z obszaru cyberbezpieczeństwa. Każdy z kursów zakończony będzie testem wiedzy. Po uzyskaniu poprawnego wyniku, po każdym z kursów będzie możliwość wygenerowania zaświadczenie o jego ukończeniu.

Projekt skierowany jest do studentów posiadających obywatelstwo polskie

Na zakończenie projektu, w dniu 3 marca 2024r. zorganizowane zostaną ogólnopolskie zawody Capture The Flag – szczegóły w regulaminie projektu poniżej.

W ramach projektu zaplanowano przeprowadzenie 4 kursów w szacowanych terminach:

1. Akademia bezpieczeństwa: listopad 2024r.
  2. Bezpieczeństwo systemy Windows: grudzień 2024r.
  3. Bezpieczeństwo systemu Linux: styczeń 2025r.
  4. Ekspert bezpieczeństwa OSSTMM: luty 2025r.

Dokładną datę kursu podamy w późniejszym terminie - o realizacji kursu zdecyduje liczba zgłoszeń.

Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie wypełnienie formularza deklaracji uczestnictwa.

UWAGA!

Można wybrać kilka szkoleń prowadzanych w ramach projektu Akademia_CYBER.MIL

Termin zapisów na szkolenia upływa 23.10.2024/23:59

Koordynatorem Projektu Akademia_CYBER.MIL na Wydziale Informatyki jest dr hab. inż. Imed El Fray, prof. ZUT